FAALİYET ALANLARI
ALT FAALİYET ALANLARI

TURİZM

“Yeni fırsatlarla hedef dünyanın zirvesi”

Cennet ülkemizin yaz ve kış turizm potansiyelinden yararlanabilmesi adına; otel, resort, tatil köyü gibi projeler geliştirerek turizm sektörüne yaptığımız yatırımlarla dünya çapında ilgi görmeye ve Türkiye’nin turizm markasına güç katmaya devam ediyoruz. Özellikle dünyanın en büyük havalimanları arasında yerini alan İstanbul Havalimanı’nın oluşturduğu olanaklarla yakın dönemde çok daha büyük hedeflere koşan projelerimizi hayata geçireceğiz.

HİZMETLERİMİZ

  • Kongre turizmi
  • Tatil köyleri
  • Kültür turizmi
  • Sağlık turizmi

TİCARET

İnşaat malzemelerinden maden üretimine, helal gıda ürünlerinden tarım ve hayvancılığa, deri ve tekstil kumaş alım satımından kereste ve tomruk gibi orman ürünlerine, sağlık alanında kullanılan cihazlardan tıbbi ürün ve sarf malzemelerine; birçok alanda ithalat ve ihracat faaliyetlerimiz devam ediyor.

SANAYİ

“Türk sanayisinin emrindeyiz”

İsra Holding’in en önemli faaliyet alanlarından birisi olan sanayide, ülkemizin gücüne güç katan yatırımlarımız ve iş birliklerimiz kesintisiz olarak sürüyor. Özellikle metal ham madde alım ve satımı, alüminyum, sert-yumuşak hurda alım ve satımıyla sanayi üretimimize güç veriyoruz. Yüksek tonajdaki siparişleri lojistik olarak sorunsuz bir şekilde Türkiye’nin her yerine ulaştırıyoruz.

PORTFÖY YÖNETİMİ

Müşterilerimizin portföylerini, bir portföy yönetimi sözleşmesi çerçevesinde vekil sıfatıyla yönetiyoruz. Müşterimizin kazanç beklentisine, vadesine ve risk profilini baz alarak oluşturduğumuz portföyün güncellemelerini de değişen sermaye piyasalarına göre gerçekleştiriyoruz.

PROJE TASARIM VE ŞEHİR PLANLAMA

“Planlı ve yaşanabilir şehirler için doğru projeler”

İsra Holding olarak medeniyetin en önemli unsuru olan doğru planlanmış şehirler için çalışıyoruz. İnsan hayatına değer katan doğru projelerle iş hacmimizi sürekli büyütüyor ve şehirlerimize değer katıyoruz. Hayata geçirdiğimiz işin tüm süreçlerini doğru organize ediyor, yönetimi çalışma paydaşlarımızla yürütüyoruz. Proje risklerini sürekli analiz ediyor, bu sayede değerini ve performansını üst seviyeye çıkartıyoruz. Proje geliştiriciler, yatırımcılar, mimarlar, uzman danışmanlar, tedarikçi ve üreticiler, yükleniciler, alt yükleniciler ve son kullanıcılar gibi farklı birimlerle her aşamada birlikte çalışıyor; entegre iş yapma alışkanlığımızla tarafların tamamının mutlu olacağı üstün nitelikli projeler ortaya koyuyoruz.

Gayrimenkul geliştirme ve inşaat alanlarında gerçekleştirdiğimiz projelerle birlikte elde ettiğimiz tecrübeleri; danışmanlık hizmeti çatısı altında dileyen tüm kurumlarla paylaşıyoruz.

2020 İsra Holding. Tüm Hakları Saklıdır.
  • BİLGİ TOPLUMU HİZMETLERİ
  • KULLANIM KOŞULLARI
  • KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASI
  • ONLINE KATALOG